Польща готує цікаву пропозицію для українських заробітчан під час карантину

Через карантин у Польщі не вистачає робочої сили, бізнесмени планують організувати чартерні рейси, які привезуть в країну заробітчан з України. Про це заявив в ефірі польського каналу TVP президент служби персоналу промисловців Кшиштоф Інглот, передають Патріоти України.

"Ми хочемо перевезти перших 200 осіб з України на фабрики до Вроцлава", - сказав він. За його словами, через карантин у Польщі гостро не вистачає людей для роботи в сільському господарстві. Фермери не зможуть зібрати урожай без сезонних робітників, які зазвичай приїжджали з України.

При цьому польські фахівці з ринку праці в місцевих ЗМІ все частіше заявляють, що організації чартерних рейсів для працівників сільськогосподарської галузі ніщо не перешкоджає. Відзначається, що незважаючи на те, що організація чартерів вимагає значних коштів, альтернатива втратити урожай - набагато гірша.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...