Польща скасувала обов'язковий карантин для пасажирів з України, але не для всіх

Польща з 1 липня скасувала обов'язковий 14-денний карантин для авіапасажирів, які прибувають з України. Про це заявили в Прикордонній службі Польщі, передають Патріоти України.

Відзначається, що на сухопутних маршрутах на внутрішніх кордонах ЄС з 13 червня також немає санітарного контролю та обов'язку проходити карантин.

Однак, на зовнішньому кордоні ЄС і надалі діють обмеження, зокрема щодо в'їзду іноземців в Польщу і вимога проходити карантин.

На кордоні з Україною, Білоруссю і Росією в'їзд іноземців до Польщі все ще обмежений. Кордон можна перетнути лише в деяких пунктах: з Україною – в Дорогуську (з української сторони – Ягодин), Корчевій (Краковець), Гребенному (Рава-Руська) та Медиці (Шегині).

Хіти тижня. Знахідка не властива для регіону: Під Житомиром археологи виявили скарб часів Стародавнього Риму (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 3:00

Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук України, керівник Житомирської археологічної експедиції Андрій Петраускас повідомив, що в Олевській ОТГ, поблизу села Хмелівка, продовжуються археол...

Хіти тижня. Смерть була миттєвою: У Росії боксер і чемпіонка світу з кікбоксингу вбили хлопця, який заступився за інваліда (фото, відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 2:00

Дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу Лілія Ворогушина взяла участь у смертельній бійці в Барнаулі. У ході зіткнення від отриманих травм помер 40-річний Павло Рохлов. Підозрюваний в смертельному побитті – 38-річний боксер Михайло Старцев. Його затри...