Полтава оновлюється: Як виглядає фонтан за мільйон доларів (фотофакти)

У парку Незалежності в Полтаві до Дня міста відкрили новий фонтан. Він отримав назву "Єдність" та вартував один мільйон доларів. Журналісти відвідали фонтан у будні, аби дізнатися думку полтавців — чи варто було витрачати стільки коштів, зазначають Патріоти України.

26 вересня о 16 годині біля фонтану людно — гуляли батьки з дітьми, підлітки. Повз проходили матері з візочками. Дехто зупинявся, аби сфотографувати фонтан. Кілька дівчат років 13 робили на фоні нової архітектурної пам'ятки селфі.

Малі діти бігали навколо фонтану, ловили його бризки, голосно сміючись.

"Я була і в інших містах України, то в багатьох пояскравіше роблять. А у нас таке, простеньке. Та для Полтави в самий раз", — поділилася своїми враженнями про фонтан полтавка Ірина Павлівна. Прізвище не назвала. На місце, де встановили пам'ятку, прийшла з онукою. До конструкції фонтану додала б щось масштабніше. Зауважила, що любить фонтани-віяла, коли струмені води розпилюються одночасно в різні боки.

Поки спілкувалися, її онука підбігла ближче до фонтану і попрохала бабу сфотографувати.

Поруч, за кілька метрів вправо, на телефон знімала струмені фонтану 13-літня Вікторія. У парк прийшла разом із 6-річним братом Олександром та батьком Сергієм.

"Ой, фонтан гарний, мені дуже подобається!" — поділилася Вікторія, проте її батько навпаки — зовсім незадоволений.

"Враження від нього не дуже. Проте працює, і те добре. Бо я навіть не пам'ятаю, коли в останній раз вмикали його до реконструкції", — прокоментував батько Вікторії Сергій. Прізвище родини попрохав не вказувати.

Його думку розділив і полтавець Євген Буряковський. Хлопець не розуміє, на що витратили стільки коштів.

"І це повна реставрація? Додали пору кілець і шар. Фонтан — "не фонтан", на один раз подивитися", — прокоментував Євген.

А от 12-річний Андрій Марченко у захваті.

"Фонтан гарний. Дуже подобається верхні частина. Коли його тільки будували, я перелазив через огорожу, підглядав за роботами. Думав, правда, що він побільше буде. Але і так класно!", — поділився хлопець.

Куля фонтану "Єдність" мала би нагадувати летючу комету. Проте виглядає, наче кругла перекинута ваза з виліпленими лелеками, і з якої ллється вода. ПО бокам цього шару - кільця, попереду яких струменями вгору б'є вода. Є й розбіжності із проектом — так, монолітні гранітні блоки фонтану мали бути закруглені та глянцеві. А маємо матові прямокутники. Також немає й лавок, які зображували на проекті.

Джерело: Газета.ua

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...

Хіти тижня. "Не завидуй, Америка": Жахливе відео із будинку дитини в Росії

вівторок, 28 січень 2020, 0:35

У мережі активно обговорюють Будинок дитини, який знаходиться в Якутії. Умови для життя дітей там просто жахливі, передають Патріоти України. У будівля не робився ремонт протягом багатьох років. У коментарях люди відзначають, що дітям жити в таких умов...