
У віці 90 років помер британський актор Шон Коннері, який в першу чергу прославився роллю Джеймса Бонда. Він був першим, хто зіграв агента 007 і залишився для публіки найулюбленішим. Про смерть актора повідомили BBC News з посиланням на його сім'ю, передають Патріоти України.
Відомо, що смерть наступила уві сні, коли він перебував на Багамах. Причину смерті Коннера родичі не уточнили, лише зазначили, що перед смертю він довго хворів.
За свою кар'єру Коннері зіграв у десятках фільмів та телесеріалів. Був лауреатом премій "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA. Світову славу йому принесла роль агента 007. Актор п'ять разів грав Бонда в офіційній серії фільмів - "Доктор Ноу" (1962), "З Росії з любов'ю" (1963), "Голдфінгер" (1964), "Кульова блискавка" (1965) і "Живеш тільки двічі" (1967). У 1983 році актор погодився зіграти персонажа ще раз в неофіційній екранізації Яна Флемінга "Ніколи не говори ніколи". У серпні цього року фанати нагородили Шона Коннері почесним званням "Кращий Джеймс Бонд всіх часів".
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...