
У віці 90 років помер британський актор Шон Коннері, який в першу чергу прославився роллю Джеймса Бонда. Він був першим, хто зіграв агента 007 і залишився для публіки найулюбленішим. Про смерть актора повідомили BBC News з посиланням на його сім'ю, передають Патріоти України.
Відомо, що смерть наступила уві сні, коли він перебував на Багамах. Причину смерті Коннера родичі не уточнили, лише зазначили, що перед смертю він довго хворів.
За свою кар'єру Коннері зіграв у десятках фільмів та телесеріалів. Був лауреатом премій "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA. Світову славу йому принесла роль агента 007. Актор п'ять разів грав Бонда в офіційній серії фільмів - "Доктор Ноу" (1962), "З Росії з любов'ю" (1963), "Голдфінгер" (1964), "Кульова блискавка" (1965) і "Живеш тільки двічі" (1967). У 1983 році актор погодився зіграти персонажа ще раз в неофіційній екранізації Яна Флемінга "Ніколи не говори ніколи". У серпні цього року фанати нагородили Шона Коннері почесним званням "Кращий Джеймс Бонд всіх часів".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...