
У віці 90 років помер британський актор Шон Коннері, який в першу чергу прославився роллю Джеймса Бонда. Він був першим, хто зіграв агента 007 і залишився для публіки найулюбленішим. Про смерть актора повідомили BBC News з посиланням на його сім'ю, передають Патріоти України.
Відомо, що смерть наступила уві сні, коли він перебував на Багамах. Причину смерті Коннера родичі не уточнили, лише зазначили, що перед смертю він довго хворів.
За свою кар'єру Коннері зіграв у десятках фільмів та телесеріалів. Був лауреатом премій "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA. Світову славу йому принесла роль агента 007. Актор п'ять разів грав Бонда в офіційній серії фільмів - "Доктор Ноу" (1962), "З Росії з любов'ю" (1963), "Голдфінгер" (1964), "Кульова блискавка" (1965) і "Живеш тільки двічі" (1967). У 1983 році актор погодився зіграти персонажа ще раз в неофіційній екранізації Яна Флемінга "Ніколи не говори ніколи". У серпні цього року фанати нагородили Шона Коннері почесним званням "Кращий Джеймс Бонд всіх часів".
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...