Помер син командувача УПА, політв'язень, організатор УНА-УНСО, екс-нардеп Юрій Шухевич

У вівторок, 22 листопада, вночі у віці 89 років помер син командувача ОУН-УПА Романа Шухевича Юрій. Про це повідомляє НТА.

Як повідомляє телеканал, смерть Шухевича підтвердила його дружина Наталія Шухевич. Останні хвилини життя він провів у Німеччині, де перебував на лікуванні.

Факти з біографії Юрія Шухевича

Юрій-Богдан Романович Шухевич народився 28 березня 1933 року у селі Оглядів у родині Романа та Олександри Шухевичів. Тоді Львівське воєвдство Другої Польської Республіки. Нині – Радехівський район Львівської області. український політичний діяч, народний депутат України VIII скликання, член Української Гельсінської Групи, активний дисидент, політичний в’язень у 1948–1956, 1956–1968, 1972–1988 роках.

Юрій Шухевич провів 28 років у в’язницях і таборах СРСР. 1990 – 1994 став організатором і головою УНА-УНСО. У серпні 2006 року президент України Віктор Ющенко надав Юрію Шухевичу звання Героя України.

Жителька Волині зіграла у пінг-понг з британським принцом Вільямом (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:53

Ковельчанка Ангеліна Андросюк пограла у пінг-понг з британським принцом Вільямом у Варшаві. Про це повідомляє Ковельська міська рада, передають Патріоти України. Ковельчанка Ангеліна Андросюк, яка 7 років навчається в школі Євроф’юче, мала можливість з...

Із врахуванням нинішніх реалій: У Росії свідки Єгови вербують жителів по-новому

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:29

Релігійна спільнота "Свідки Єгови", що заборонена у Росії, вербує жителів міста Шебекіно Білгородської області. Про це повідомляє Telegram-канал Mash з посиланням на інформацію підписника, передають Патріоти України. "Свідки Єгови розкладають поштовими...