
На Одещині 26-річна горе-мати побила свого однорічного сина, після чого хлопчик помер у лікарні.Про це передає поліція Одеської області, передають Патріоти України.
26-річна жінка привезла сина до місцевої лікрані, коли йому стало зовсім зле. Вона стверджувала, що малюк забився, впавши з ліжка. Дитину госпіталізували до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні в непритомному стані з забоєм головного мозку, застарілими переломи плечової та ліктьової кісток. На превеликий жаль, невдовзі хлопчик помер.
Поліцейські викрили жінку в обмані та з’ясували, що це вона завдала малюкові тілесних ушкоджень, коли дитина плакала.Раніше громадянка в поле зору поліції не потрапляла. Слідчі затримали горе-матір і повідомили їй про підозру. Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Жінці загрожує чималий термін ув’язнення
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...