Помер у реанімації: У Вінниці смертельно поранили військовослужбовця (фото)

У Вінниці помер військовий, якого було госпіталізовано з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області в понеділок, 25 травня. Загиблому було 28 років, передають Патріоти України.

"24 травня до реанімаційного відділення лікарні з проникаючим пораненням черевної порожнини був госпіталізований 28-річний житель міста Вінниці, військовослужбовець в/ч 3008. Під час надання медичної допомоги в лікарні чоловік помер", – сказано в повідомленні.

Він служив у Західному оперативно-територіальному об'єднанні Національної гвардії України. Військового з раною виявили на перехресті вулиць Шмідта – Брацлавської близько другої години ночі. Швидка доставила його до реанімаційного відділення лікарні. Медики діагностували в нього проникаюче ножове поранення черевної порожнини. Під час надання медичної допомоги потерпілий помер.

Як повідомило видання "Вінниця News", померлого звали Андрій Карась, він народився в місті Бар. Проходив службу у військовій частині з 2016 року на посаді водія. Неодноразово виконував службово-бойові завдання в зоні проведення АТО/ООС.

Тепер правоохоронці встановлюють обставини злочину і осіб, причетних до нього. Розпочато кримінальне провадження за статтею про умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Винуватцю загрожує до 10 років позбавлення волі.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...