Помер від алкоголізму: Спливла "незручна" таємниця дивного зникнення сина легенди радянського кіно

Для спадкоємців легенди радянського кіно Євгена Моргунова 2021 рік став дуже сумним. Спочатку пішла з життя вдова актора Наталія Моргунова, а 12 червня стало відомо про смерть старшого сина Антона Моргунова. 54-річний Антон помер ще 18 березня, але до сих пір вважався зниклим без вісті. Про це повідомляє Експрес-газета, передають Патріоти України.

Про проблеми з алкоголем у Антона Моргунова було відомо давно, але, схоже, сильним ударом для чоловіка стала смерть матері в січні 2021-го. Особи, які спілкувалися з Антоном в той період, стверджують, що він не хотів визнавати смерть, стверджував, що мати просто лягла в лікарню. Сина Моргунова поховали на Кунцевському кладовищі в Москві. Там же знайшли останній притулок Євген Моргунов, його дружина Наталя і їхній молодший син Микола, який трагічно загинув у 25-річному віці, розбившись у ДТП.

Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.