Помер відомий український актор із Одеси

Український актор Віктор Раду помер. Причиною смерті чоловіка став серцевий напад. Йому було 67 років. Цю новину написав Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Він завжди був ідеальним партнером на сцені, надійним працівником, справжнім чоловіком і дуже світлою людиною. Віктор Андрійович допомагав багатьом молодим акторам, передавав їм секрети акторської майстерності, не відмовлявся від нових ролей, з кожної ролі Віктор Андрійович робив акторський шедевр. Театр осиротів без нього...", - йдеться в дописі театру.


Що відомо про Віктора Раду

Віктор Раду народився в Одесі. Мав дві освіти: у 1978 році закінчив Одеський інститут інженерів морського флоту, а через 9 років закінчив ще Далекосхідний педагогічний інститут мистецтв за спеціальністю "Актор театру і кіно".

З 1987 року працював в Одеському театрі юного глядача. На сцені він зіграв у багатьох виставах, зокрема у "Ромео і Джульєтта", "Кайдашева сім'я", "Смак сонця" та багатьох інших.

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...

Населення розбігається у паніці: Китайська космічна ракета упала поруч із житловим районом (відео)

неділя, 23 червень 2024, 15:32

На землю впала частина ракети-носія, яка вивела на орбіту китайсько-французький космічний апарат. . Одна з частин китайської ракети-носія Чанчжен-2С, яка відправила на орбіту китайсько-французький космічний апарат SVOM, впала і вибухнула недалеко від ...