Помер відомий український баскетболіст

Віктор Гуревич був призером трьох чемпіонатів СРСР.

Сьогодні, 16 вересня, на 86-му році пішов з життя знаний український баскетболіст і тренер Віктор Гуревич, повідомляють Патріоти України.

Віктор Абрамович народився у 1935 році в Дніпрі, був вихованцем місцевої школи «Авангард». У київський СКА перебрався, коли настала потреба проходити строкову службу. «Відслуживши», Гуревич у другій половині 50-х років перебрався в інший київський клуб – СКІФ, який пізніше переіменують у «Будівельник». Попервах Віктор вважався дублером Вадима Гладуна і Володимира Стремоухова, але з часом поступово вийшов із затінку. Маючи не дуже високий як для баскетболу зріст (180 см), гравець вирізнявся витонченою технікою, вмінням фінтити.

З Гуревичем у складі очолюваний Володимиром Шаблинським «Будівельник» у 1962-му вперше здобув бронзові медалі чемпіонату СССР, потім повторив своє досягнення у 1964-му, а ще через рік вперше виграв срібло. У 1967-му, коли кияни стали другими повторно, Віктора в команді вже не було – він повернувся додому, в Дніпро, де до 1967-го виступав, а завершивши кар’єру, очолив місцеву «Сталь».

З 1986-го Гуревич працював у тренерському штабі «Будівельника» і разом із нині покійними Віктором Боженаром та Зурабом Хромаєвим привів команду в 1989 році до першого і єдиного золота чемпіонатів СССР.

Разом із Хромаєвим та пізніше Геннадієм Защуком Гуревич у статусі асистента тренував «Будівельник» у перших чемпіонатах часів незалежності й відповідно був причетний до чемпіонств команди з 1992-го по 1996 роки. Також у той час Віктор Абрамович у статусі помічника тренера працював у збірній України. Покинувши тренерську роботу, з 1996-го Гуревич обіймав різноманітні посади в Федерації баскетболу України.

Автомобіль зі слідами від куль виставили на продаж за $5000

вівторок, 22 вересень 2020, 15:15

У мережі виставили на продаж незвичайний автомобіль. Це пікап на базі Hudson Super Six 1947 року, який знайшли в пустелі зі слідами від куль на кузові. Оголошення про продаж "Хадсона" було розміщено на сайті eBay. В описі зазначається, що пікап виявили...

З архіву ПУ. "Донбас - це ракова пухлина, киньте в пельку імперії, хай подавиться!": Український класик "напророчив" війну на Донбасі за 20 років до її початку

вівторок, 22 вересень 2020, 15:00

Український письменник Олесь Гончар у своєму нотатнику у червні 1993 року зробив запис, який цензор, коли виходив друком тритомник щоденника, без відома автора вилучив, зазначають Патріоти України. "Донбас - це ракова пухлина, то відріжте його, киньте ...