Помер відомий український письменник

За творами Юрія Мушкетика знято кінофільм "Біла тінь", а також фільми "Позиція", "Біль".

Юрій Мушкетик. Фото: Корреспондент.net.

Уранці 6 червня помер 90-річний Юрій Мушкетик, один із класиків новочасної української літератури. Про смерть автора десятків культових творів написав голова Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський в Facebook, передають Патріоти України.

"Гайдамаки", "Серце і камінь", "Яса", "Останній гетьман" - належать перу Мушкетика. З 1956 року Юрій Михайлович працював заступником редактора і головним редактором журналу "Дніпро". До 2001 року очолював Національну спілку письменників України.

За творами Мушкетика знято кінофільм "Біла тінь", фільми "Позиція", "Біль". Його книги перекладені багатьма мовами - литовською, болгарською, німецькою, іспанською. "Письменник не може не писати. Якщо може - то не письменник, графоман", - казав він.

Порівняв зі свинями: Український прикордонник образив ЗСУ

неділя, 20 вересень 2020, 16:39

Ігор Шарун на відео порівняв військовослужбовців ЗСУ зі свинями й виклав його в соцмережі. Український прикордонник Ігор Шарун опублікував у соціальній мережі ТікТок відео, на якому порівняв воїнів Збройних сил України зі свинями. Публікація з образами...

З архіву ПУ. VIP-в'язниця для обраних: Сплив скандальний нюанс про ув'язнення Зайцевої (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 16:00

Олена Зайцева, засуджена до 10 років позбавлення волі після ДТП на вулиці Сумській в Харкові, має відбувати покарання в колонії, а не виправній установі. Про це повідомила адвокат потерпілих Лариса Матвєєва на своїй сторінці у Facebook, передають Патрі...