
Головний тренер гандбольного клубу "Одеса" Михайло Щукін раптово помер за кілька хвилин до старту матчу своєї команди в українській Суперлізі. Фахівець, якому 4 березня виповнилося 64 роки, відчув себе погано прямо під час розминки підопічних перед грою із київським "ЦСКА-ШВСМ" передають Патріоти України.
Про це інформуєофіційний сайт Федерації гандболу України. Лікарі та співробітники МНС, які перебували на арені в Одесі, намагалися врятувати Щукіна, але зробити цього змогли.
"За двадцять хвилин до початку матчу чемпіонату української Суперліги у спортивній залі Національного університету "Одеська політехніка", коли гравці вже розминалися на майданчику, стало погано головному тренеру команди "Одеса" Михайлу Щукіну. Медики та працівники МНС, які були присутні на грі, намагалися надати всю допомогу, але врятувати життя Михайла Олексійовича не вдалося", – йдеться у повідомленні.
За Щукіна одесити виграли Вищу лігу, доходили до фіналу Кубка України, а також дебютували в єврокубках. Крім того, він привів команду до перших в історії нагород Суперліги. Зазначимо, що матч "Одеси" та армійців завершився перемогою господарів паркету – 34:32.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...