Помер зірковий український актор із серіалу "Папік"

Після тяжкої хвороби пішов із життя Народний артист України Валерій Шептекіта. Про це повідомив заслужений журналіст Олег Вергеліс на своїй сторінці в мережі Facebook, передають Патріоти України.

Вергеліс розповів, що один із фундаторів Молодого театру помер через коронавірус. «Він був репертуарним символом цього театру протягом декількох десятиліть… Світла пам'ять…», – написав Вергеліс.

Шептекіта народився 20 грудня 1940 року в місті Тлумач Івано-Франківської області. У 1967 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. Працював у театрах Рівного, Донецька, Сум, Чернівців, Львова. За цей час у його творчому доробку налічувалося десь 120 яскравих ролей. У Молодий театр прийшов досвідченим актором. Він, фактично, є його засновником.

Саме Шептекіта започаткував певну шкалу мистецьких орієнтирів, яка багато в чому визначила засади Молодого театру. Вільно володіючи всіма барвами образотворчої палітри, пластикою та технікою, він створює характери від побутових до гостро-характерних, від гротескових до поетичних. Йому була властива достовірність, любов до рідного слова, тонке відчуття жанру, його роботи відзначаються ориґінальністю трактування, глибиною задуму, виразністю зовнішнього малюнку.

Шептекіта також знімався в таких фільмах: «Гуси-лебеді летять»(1974), «Сад Гетсиманський»(1993), «Роксолана: Настуня»(1997-1998), «Богдан-Зиновій Хмельницький» (2006) «Дев'ять життів Нестора Махно» (2006) «Я, ти, він, вона» (2018) та інших.

Шептекіта був актором дубляжу. Він озвучив низку відомих мультфільмів: «Аладдін», «Король Лев» (3 частини), «Різдвяна історія», «Історія іграшок-2», «Самотній рейнджер», «Нікчемний я-2», «Мері Поппінс повертається» та інші.

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...