Помер знаменитий британський кіноактор

Дональд Сазерленд

У віці 88 років після тривалої хвороби помер Актор Дональд Сазерленд, зірка фільмів, зокрема Голодні ігри і Будинок жахів доктора Терора, Його син Кіфер оголосив про смерть батька, пише ВВС.

"З важким серцем я кажу вам, що мій батько, Дональд Сазерленд, помер. Особисто я вважаю, що це один із найважливіших акторів в історії кіно", - сказав він.

Син підкреслив, що Дональд Сазерленд грав різні ролі, бо любив справу свого життя.

"Ніколи його не лякала роль, хороша, погана чи потворна. Він любив те, що робив, і робив те, що любив", - сказав Кіфер.

Сазерленда знають за фільмами Голодні ігри, Брудна дюжина, Польовий шпиталь, А тепер не дивися, Будинок жахів доктора Терора але список фільмів і серіалів, у яких він знімався, досить довгий.

Народився актор у Нью-Брансвіку, Канада, Сазерленд почав працювати репортером на радіо, а потім покинув Канаду, щоб поїхати до Лондона в 1957 році. Там він навчався в Лондонській академії музики та драматичного мистецтва. Потім він грав невеликі ролі в британському кіно та на телебаченні, а проривною роллю канадського актора стала роль Соколиного Ока Пірса, хірурга у фільмі 1970 року MASH.

Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...