Помер знаменитий футбольний тренер луганської "Зорі", який зробив команду чемпіоном СРСР

Герман Зонін

У Санкт-Петербурзі у віці 95 років від серцевого нападу помер знаменитий футбольний тренер Герман Зонін, який в 1972-му привів луганську «Зорю» (тоді ще ворошиловградську) до завоювання золотих медалей чемпіонату Радянського Союзу. Це був перший випадок, коли команда не зі столиці союзної республіки стала чемпіоном СРСР із футболу, зазначають Патріоти України.

Окрім української команди, спеціаліст на тренерському шляху працював також зі збірними Бірми та СРСР, ленінградським «Зенітом», ростовським СКА та тбіліським «Динамо».

Причому з грузинської команди фахівець пішов через… травму, яку отримав на тренуванні. В один із моментів гравець «Динамо» Малхаз Арзіані робив сильну діагональну передачу. М'яч влучив у землю, отримав додаткове прискорення та влучив у голову тренеру, який не бачив м'яча. Внаслідок удару у Зоніна лопнула барабанна перетинка, було пошкоджено очне дно, і його «швидкою» відвезли з бази. Більше в команді він не з'являвся, вважаючи, що це вже знак йти на відпочинок.

Герман Зонін та знаменитий радянський телекоментатор Володимир Перетурін

Нагадаємо, що лише три українські клуби перемагали у союзних першостях — київське «Динамо» (13 разів), «Дніпро» (двічі) та «Зоря», якою керував Герман Зонін (один раз).

За який продукт переплачують українці

четвер, 27 січень 2022, 7:30

Маркетинговий хід вводить в оману покупців. Патріотам України стало відомо, що продукти, які містять у назві приставку "еко", не мають ніякого відношення до органічної продукції. Як пояснює виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміяно...

Місія можлива: У космосі до 2024 року буде збудовано кіностудію та спортивну арену, - Space Entertainment Enterprise

четвер, 27 січень 2022, 7:10

Амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise. Повноцінний продакшн та спортивна арена в космосі до грудня 2024 року? Такі амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise (SSE), яка займалася продюсуванням нового фільму Тома Круза...