Померла Іванка Трамп

Перша дружина 45-го президента США Дональна Трампа померла у віці 73 років. Іванка Трамп була матір'ю його трьох старших дітей, інформують Патріоти України.

Дональд Трамп сам повідомив про смерть своєї колишньої дружини. Вона народила йому сина Дональда-молодшого, дочок Іванку та Еріку.

"Мені дуже сумно повідомити всім тим, хто її любив, а їх багато, що Івана Трамп померла у своєму будинку в Нью-Йорку. Вона була чудовою, красивою та дивовижною жінкою, яка жила чудовим і натхненним життям", – поділився Трамп.

За його словами, діти були гордістю матері. Вона пишалася ними так, як нею пишалась вся родина Трампів.

Іванка Трамп народилася на території сучасної Чехії в 1949 році. З Дональдом Трампом вони розлучилися в 1999 році. Згодом він одружився з Марлою Мейплз, матір'ю його дочки Тіффані. З теперішньою дружиною Меланією він одружився у 2005 році.

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...

"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою - ЗМІ

субота, 1 жовтень 2022, 23:29

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє ...