Померла легендарна італійська актриса

На 96 році життя не стало знаменитої Джини Лоллобриджиди. Про смерть примадонни європейського кінематогрофа 16 січня повідомило італійське видання Il Messaggero.

Джина Лоллобріджіда

Лоллобриджиді було 95 років. Причин не називаються. Відомо, що у вересні 2022 року її було госпіталізовано з переломом стегнової кістки.

Джина Лоллобриджида народилася у 1927 році в Італії. Вона стала відомою у 1952 році після ролі у фільмі «Фанфан-Тюльпан». Потім була картина «Собор Паризької Богоматері» (1956), яка принесла акторці всесвітню славу.

Фільмографія Лоллобриджиди налічує кілька десятків картин. З 1960-х років актриса почала рідше зніматися, приділяючи час фотографії та створенню скульптур, а також благодійності.

У 2018 році Лоллобриджида здобула іменну зірку на Алеї слави Голлівуду у Лос-Анджелесі.

Зі зростанням популярності актрису почали називати найкрасивішою жінкою у світі.

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...