Померла легендарна українська прима-балерина і педагог

У суботу, 4 травня, на 76-му році життя померла народна артистка України, балерина Леонора Еллінська. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровського академічного театру опери та балету, котрому артистка віддала багато років творчого життя, зазначають Патріоти України.

"З почуттям глибокої скорботи повідомляємо про смерть прима-балерини Дніпропетровського академічного театру опери та балету, педагога-репетитора, заслуженої артистки РРФСР, народної артистки України Еллінської Леонори Михайлівни", - йдеться в повідомленні.

На сцені Еллінська втілювала образи Одетти-Оділлії в "Лебединому озері", Аврори в "Сплячій красуні", Попелюшки і Жизелі в однойменних балетах, Фрігії в "Спартаку", Німфи в "Лісовій пісні", Ширін в "Легенді про любов", Геро - "Багато шуму з нічого", Аліман - "Материнське поле", Мерседес - "Дон Жуан" та ін.

Останній спектакль, в якому танцювала прима, - балет "Це танго в червні", який відбувся 22 травня 2011 року. На той момент їй було 67 років.

Леонора Еллінська народилася 22 квітня 1944 року в місті Артемівський, Свердловської області РРФСР. Закінчила Пермське хореографічне училище, з 1963 по 1974 рік була солісткою Горьковського театру опери і балету. У Дніпропетровському театрі опери та балету працювала з 1975 року.


Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

вівторок, 26 травень 2020, 2:00

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і за...

Хіти тижня. "Всі ми - камікадзе": Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 1:00

Смерть реаніматолога одеської міської лікарні Максима Белінова вразила українців. Чиновники малюють "красиву картинку" з забезпеченням медичних закладів, а лікарі кажуть, що без захисту вони практично приречені, передають Патріоти України. За день до ...