Померла легендарна українська прима-балерина і педагог

У суботу, 4 травня, на 76-му році життя померла народна артистка України, балерина Леонора Еллінська. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровського академічного театру опери та балету, котрому артистка віддала багато років творчого життя, зазначають Патріоти України.

"З почуттям глибокої скорботи повідомляємо про смерть прима-балерини Дніпропетровського академічного театру опери та балету, педагога-репетитора, заслуженої артистки РРФСР, народної артистки України Еллінської Леонори Михайлівни", - йдеться в повідомленні.

На сцені Еллінська втілювала образи Одетти-Оділлії в "Лебединому озері", Аврори в "Сплячій красуні", Попелюшки і Жизелі в однойменних балетах, Фрігії в "Спартаку", Німфи в "Лісовій пісні", Ширін в "Легенді про любов", Геро - "Багато шуму з нічого", Аліман - "Материнське поле", Мерседес - "Дон Жуан" та ін.

Останній спектакль, в якому танцювала прима, - балет "Це танго в червні", який відбувся 22 травня 2011 року. На той момент їй було 67 років.

Леонора Еллінська народилася 22 квітня 1944 року в місті Артемівський, Свердловської області РРФСР. Закінчила Пермське хореографічне училище, з 1963 по 1974 рік була солісткою Горьковського театру опери і балету. У Дніпропетровському театрі опери та балету працювала з 1975 року.


Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...