На Одещині знайшли село-привид без жодного жителя - остання його мешканка померла у повній самоті

В Одеській області вимерло ціле село Іванівка, проте воно досі лишається на карті. Про останню мешканку села розповів журналіст Ігор Столяров у Facebook. Він зазначив, що жінка померла минулого року, проте про її смерть він дізнався лише зараз. Перед смертю бабуся жила на самоті. Після цього у населеному пункті не лишилося людей, передають Патріоти України.

При цьому село-привид у Знам'янській територіальній громаді Березовського району досі залишається на карті. За словами Столярова, бабуся Маруся декілька років лишалася єдиною мешканкою села Іванівка. Коли до жінки іноді заходили гості, вона розповідала їм про свою молодість, а також казала, що мріє про відродження рідного села.

"Практично до дня смерті Маруся жила одна у селі Іванівка. Розмовляла з двома песиками, які бігали у її дворі. А навколо вулиця зі зруйнованих хатин…", – зазначив Столяров.

Журналіст також звернув увагу на байдужість чиновників. За його словами, він неодноразово писав про важке життя у селах, проте на опубліковану інформацію місцеві чиновники не звертали увагу. "Я багато писав про нестерпне життя сіл, але чиновники, як правило, не хотіли міняти життя людей на краще, а частіше думали, як мені помститися за правду", – пише журналіст.

Досвіду служби не мав: В Україні вперше засудили до тюремного строку чоловіка за ухилення від мобілізації

середа, 1 лютий 2023, 7:30

В Україні суди почали застосовувати жорсткіше покарання за ухилення від мобілізації. Якщо раніше ухилянти відбувалися максимум умовним строком покарання, то цього разу 33-річного чоловіка засудили до реального трирічного терміну позбавлення волі. Вирок...

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...