Померла відома італійська співачка і актриса

У Мілані, Італія, померла відома співачка і театральна актриса Марія Ільва Біолкаті (Мільва). Зірка померла на 82 році життя. Про це повідомляє Repubblika, передають Патріоти України.

Мільва виступала протягом 50 років. За цей час вона випустила 173 студійні альбоми, концертних записів і збірників, які розійшлися по світу тиражем більш як 80 млн екземплярів. Зірка працювала зі знаменитими музикантами Енніо Морріконе та Мікісом Теодоракісом. У Фестивалях італійської пісні в Сан-Ремо вона брала участь 15 разів. Кар'єру завершила в 2010 році.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...