Померла зірка легендарної стрічки "Тіні забутих предків" та секс-символ радянського кіно

Знаменита актриса довгий час боролася із хворобою ніг

Стало відомо про те, що померла Тетяна Бестаєва, відома радянська актриса. Про смерть повідомила пресслужба театру імені Мосради, зазначають Патріоти України.

Артистка пішла з життя у віці 84 років. Знаменитість довгий час боролася із важким захворюванням. У травні цього року її екстрено госпіталізували через проблеми з ногами. Медикам довелося ампутувати стопу.

Тетяна Бестаєва дебютувала в кіно в 1958 році в музичному фільмі «Матрос з «Комети». Її вважали секс-символом Радянського Союзу в 1960-і роки. Її вважали секс-символом Радянського Союзу в 1960-і роки. Бестаєву прославила роль у фільмі «Тіні забутих предків», де та першою з радянських актрис знялася оголеною.

Актриса грала разом із Фаїною Раневською, Любов'ю Орловою, Ростиславом Пляттом і Георгієм Жженовим, була близькою подругою Людмили Гурченко.

Особливу популярність їй принесла роль Палагни у фільмі Сергія Параджанова «Тіні забуті предків», де її партнером був Іван Миколайчук.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...