Померла зірка легендарної стрічки "Тіні забутих предків" та секс-символ радянського кіно

Знаменита актриса довгий час боролася із хворобою ніг

Стало відомо про те, що померла Тетяна Бестаєва, відома радянська актриса. Про смерть повідомила пресслужба театру імені Мосради, зазначають Патріоти України.

Артистка пішла з життя у віці 84 років. Знаменитість довгий час боролася із важким захворюванням. У травні цього року її екстрено госпіталізували через проблеми з ногами. Медикам довелося ампутувати стопу.

Тетяна Бестаєва дебютувала в кіно в 1958 році в музичному фільмі «Матрос з «Комети». Її вважали секс-символом Радянського Союзу в 1960-і роки. Її вважали секс-символом Радянського Союзу в 1960-і роки. Бестаєву прославила роль у фільмі «Тіні забутих предків», де та першою з радянських актрис знялася оголеною.

Актриса грала разом із Фаїною Раневською, Любов'ю Орловою, Ростиславом Пляттом і Георгієм Жженовим, була близькою подругою Людмили Гурченко.

Особливу популярність їй принесла роль Палагни у фільмі Сергія Параджанова «Тіні забуті предків», де її партнером був Іван Миколайчук.

Український гімнаст відмовився виходити на один поміст з російськими спортсменами

субота, 21 травень 2022, 11:51

Український гімнаст Ілля Ковтун відмовився виступати на командному чемпіонаті Італії зі спортивної гімнастики через росіян. Про це повідомив офіційний сайт клубу Palestra Ginnastica Ferrara, за який мав виступати український гімнаст, передають Патріоти...

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...