Знялася в десятках картин: Померла зірка радянського кіно і мати Федора Бондарчука (фото)

Радянська та російська актриса Ірина Скобцева померла у віці 93 років. Вона була дружиною Сергія Бондарчука і матір'ю Федора Бондарчука. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. Причина смерті артистки не уточнюється, передають Патріоти України.

У кіно Ірина Скобцева дебютувала у 1955 році в ролі Дездемони в картині Сергія Юткевича "Отелло". Всього вона знялася в більш ніж 70 фільмах та серіалах. Відомі її ролі в стрічках "Я крокую по Москві", "Серьожа", "Тридцять три", "Вони воювали за Батьківщину", "Мері Поппінс, до побачення", "Війна і мир", "Зигзаг удачі". Останньою її роботою стала роль в детективі Ольги Бєляєвої "Небезпечні канікули" 2016 року.

З Сергієм Бондарчуком вона познайомилася, коли ще вчилася в Школі-студії МХАТ. У 1959 році вони одружилися, у них двоє дітей – Олена Бондарчук і Федір Бондарчук.


Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...

Щасливі громадяни СРСР очима "шпигуна": Спливли фото висланого французького туриста

вівторок, 22 червень 2021, 7:50

​"Ці знімки викривають фантазії про якийсь там "золотий вік". Саме ці фото послужили причиною того, що радянські власті визнали чоловіка шпигуном та вислали з країни. У мережі опублікували серію знімків життя в СРСР 1960-х років, які зробив турист з Фр...