Знялася в десятках картин: Померла зірка радянського кіно і мати Федора Бондарчука (фото)

Радянська та російська актриса Ірина Скобцева померла у віці 93 років. Вона була дружиною Сергія Бондарчука і матір'ю Федора Бондарчука. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. Причина смерті артистки не уточнюється, передають Патріоти України.

У кіно Ірина Скобцева дебютувала у 1955 році в ролі Дездемони в картині Сергія Юткевича "Отелло". Всього вона знялася в більш ніж 70 фільмах та серіалах. Відомі її ролі в стрічках "Я крокую по Москві", "Серьожа", "Тридцять три", "Вони воювали за Батьківщину", "Мері Поппінс, до побачення", "Війна і мир", "Зигзаг удачі". Останньою її роботою стала роль в детективі Ольги Бєляєвої "Небезпечні канікули" 2016 року.

З Сергієм Бондарчуком вона познайомилася, коли ще вчилася в Школі-студії МХАТ. У 1959 році вони одружилися, у них двоє дітей – Олена Бондарчук і Федір Бондарчук.


"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...