Померла зірка радянського кіно, яка грала у фільмі "Весілля в Малинівці"

На 87-му році життя помер радянський та російський актор Микола Сліченко. Найбільшу популярність йому принесла роль у фільмі "Весілля в Малинівці". Про смерть артиста повідомляється на сайті театру "Ромен", художнім керівником якого він був довгі роки, передають Патріоти України.

"Зірка Миколи Сліченко завжди сяятиме на небосхилі у сузір'ї "Тельця", пам'ять про нього ми назавжди збережемо в наших серцях", - зазначили колеги.

Що стало причиною та дату смерті актора в театрі не уточнили, але в Вікіпедії сказано, що він помер 2 липня від ускладнень, викликаних Covid-19. Заступник директора з маркетингу театру "Ромен" Галина Гофман заявила, що смерть актора не пов'язана з коронавірусом. "Це не ковід. Це не має ніякого відношення до ковіду", - сказала вона у коментарі РЕН ТВ.

На рахунку Миколи Сліченка десятки ролей в театрі та кіно. Він знявся в таких фільмах, як "В дощ і сонце", "Новорічний календар", "Мій острів синій", "Військово-польовий романс" та інші. У картині "Весілля в Малинівці" Сліченко зіграв Петрю Бессарабця, помічника Назара Думи.

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...

Vodafone попередив абонентів про блокування деяких номерів: Як захистити себе від спаму та шахраїв

вівторок, 21 березень 2023, 8:51

Vodafone попередив своїх абонентів про блокування номерів. Ця послуга мобільного оператора допомагає боротися з шахраями та захищати свої особисті дані. Детально про неї повідомляється на Facebook-сторінці Vodafone, передають Патріоти України. Послуга ...