Померла зірка російського шансону

Під час еміграції артиста називали «почесним євреєм Брайтона».

Помер Віллі Токарєв. Фото: willitokarev.ru.

Російський і американський співак Віллі Токарєв помер на 85-му році життя. Про це повідомляє «Ехо Москви», посилаючись на артиста Миколу Тамразова, який дізнався про смерть від сім'ї виконавця, передають Патріоти України.

"Уход из жизни Вилли Ивановича Токарева — это большая потеря для знавших его людей, для любивших его искусство. Самое главное, что было в этом человеке, на мой взгляд — то, что он сам себя сделал в этой жизни. Он из обыкновенной простой рабочей семьи, захотел быть музыкантом, поэтом, певцом. И то, что он захотел делать, стало нужно огромному количеству людей как в нашей стране, так и не только. Он многие годы жил в Америке вернулся с огромной любовью, с огромным уважением к своему народу, к своей стране и с большой благодарностью, которую высказывал своим искусством, своими песнями, своим отношением. Он будет с нами еще очень долго, потому что его песни будут нам необходимы», — зазначив він.

Віллі Токарєв прославився як автор-виконавець пісень в жанрі російського шансону. У 1974 році емігрував з СРСР в США, де почав займатися музикою і здобув популярність серед російськомовних емігрантів. Під час еміграції артиста називали «почесним євреєм Брайтона». З початку 1990-х років жив у Москві, де відкрив власну студію звукозапису.

На фронті загинув відомий український музикант (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 19:43

У штурмовому бою під селом Роботиним, що на Запорізькому напрямку, загинув відомий український музикант Андрій Чепіль, повідомляють Патріоти України. Артиста-захисника не стало 28 червня разом з іще трьома побратимами під час бойового завдання зі штурм...

Закидали пивними пляшками і склянками: Путіністку Валерію з ганьбою погнали зі сцени

середа, 4 жовтень 2023, 19:29

Російська співачка Валерія відкрито підтримує кремлівський режим і виступає на пропагандистських концертах. А кілька років тому путіністка зіткнулася з "любов'ю" глядача, її з ганьбою погнали зі сцени, зазначають Патріоти України. Так, шоумен Отар Куша...