"Помолиться никогда не вредно": Путін оконфузився невдалим жартом про Бога (відео)

Президент Росії Володимир Путін поділився порадою про те, як потрібно молитися Богу, і потрапив під хвилю насмішок. Курйоз трапився під час його зустрічі з громадськими діячами Липецька. Відповідним відео поділився у Twitter "Кремлівський пул РІА", передають Патріоти України.

"Помолитися ніколи не шкідливо. Але тільки так, щоб особливо Господу не набридати тільки", – сказав російський лідер. Як додали автори ролика, цим він тільки "розсмішив до сліз" жінку, яка й ставила йому відповідне запитання. Водночас у коментарях під відео користувачі соцмережі теж посміялися з чергового конфузу глави РФ. "Є легенда, що під час хрещення Путіна з'явився ангел, і сказав що той зможе виконати два бажання. І коли батя Пині мамці очі виколов, одне бажання маленький Вова витратив, щоб врятувати очей Матері, а другим побажав величі Росії. Росію любить більше, ніж матір!! " – іронічно підкреслив підписник.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...