Помре 80 млн людей за два дні! Вчені б'ють на сполох через страшну хворобу Х


Землю може охопити страшний спалах грипоподібної хвороби, яка вб'є 80 млн осіб по всьому світу менш, ніж за два дні. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я, передають Патріоти України.

Вчені надали звіт та заявили про реальну загрозу. При цьому глобальна рада з моніторингу готовності (GPMB) сьогодні заявила, що світ зараз знаходиться під "гострим ризиком" пандемій.

"Загроза поширення пандемії по всій земній кулі реальна. Динамічний патоген здатний вбивати десятки мільйонів людей, руйнувати економіку і дестабілізувати національну безпеку", – запевнили вчені.

У доповіді говориться, що, оскільки світ став більш взаємозалежним, смертельний патоген може поширитися по всьому світу протягом 36-50 годин. У той же час невідомий вірус-вбивця може знищити майже 5% світової економіки і привести до соціального хаосу.

Також вчені заявили, що сьогодні світові все важче справлятися з епідемічними вірусними захворюваннями, такими як лихоманка Ебола, грип і атипова пневмонія. У разі пандемії багато національних систем охорони здоров'я, особливо в бідних країнах, впадуть.


Хіти тижня. Донбас - це Україна: Студенти Донецька повідомили всьому місту, що хочуть українські паспорти

п’ятниця, 24 січень 2020, 17:00

Напис можна побачити на зупинці біля університету економіки і торгівлі. На одній із зупинок тимчасово непідконтрольного українському уряду Донецька з'явився напис «Хочу паспорт UA». Про це пишуть очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти Україн...

Лише для велетнів: Мережу розмішили фото незвичайного банкомату в Одесі

п’ятниця, 24 січень 2020, 16:57

В Одесі встановили дуже незручний банкомат - до нього неможливо дотягнутися, аби зняти готівку. Фото розмістили у Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України. Банкомат "ПриватБанку" встановили на вулиці Добровольського,86. Він розміщений на ...