Помре 80 млн людей за два дні! Вчені б'ють на сполох через страшну хворобу Х


Землю може охопити страшний спалах грипоподібної хвороби, яка вб'є 80 млн осіб по всьому світу менш, ніж за два дні. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я, передають Патріоти України.

Вчені надали звіт та заявили про реальну загрозу. При цьому глобальна рада з моніторингу готовності (GPMB) сьогодні заявила, що світ зараз знаходиться під "гострим ризиком" пандемій.

"Загроза поширення пандемії по всій земній кулі реальна. Динамічний патоген здатний вбивати десятки мільйонів людей, руйнувати економіку і дестабілізувати національну безпеку", – запевнили вчені.

У доповіді говориться, що, оскільки світ став більш взаємозалежним, смертельний патоген може поширитися по всьому світу протягом 36-50 годин. У той же час невідомий вірус-вбивця може знищити майже 5% світової економіки і привести до соціального хаосу.

Також вчені заявили, що сьогодні світові все важче справлятися з епідемічними вірусними захворюваннями, такими як лихоманка Ебола, грип і атипова пневмонія. У разі пандемії багато національних систем охорони здоров'я, особливо в бідних країнах, впадуть.


Резонанс тижня. "Їх було вісім, а я - один": Стрілок розповів у суді свою версію вбивства на Житомирщині

середа, 27 травень 2020, 13:00

Під час судового засідання адвокат підозрюваного просила обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пославшись на стан здоров'я, свого підзахисного. Обвинувачений у вбивстві 7 чоловіків в Житомирській області підприємець Анатолій Захарен...

Помер, не приходячи до тями: Під Вінницею загадково загинув український військовий

середа, 27 травень 2020, 12:58

У Барському військкоматі комісар не прослужив ще й року. У Барському районі Вінницької області трагічно загинув військовий Михайло Гольовський. Він працював в районному військкоматі, передають Патріоти України. Як повідомила прес-секретар поліції облас...