Помре 80 млн людей за два дні! Вчені б'ють на сполох через страшну хворобу Х


Землю може охопити страшний спалах грипоподібної хвороби, яка вб'є 80 млн осіб по всьому світу менш, ніж за два дні. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я, передають Патріоти України.

Вчені надали звіт та заявили про реальну загрозу. При цьому глобальна рада з моніторингу готовності (GPMB) сьогодні заявила, що світ зараз знаходиться під "гострим ризиком" пандемій.

"Загроза поширення пандемії по всій земній кулі реальна. Динамічний патоген здатний вбивати десятки мільйонів людей, руйнувати економіку і дестабілізувати національну безпеку", – запевнили вчені.

У доповіді говориться, що, оскільки світ став більш взаємозалежним, смертельний патоген може поширитися по всьому світу протягом 36-50 годин. У той же час невідомий вірус-вбивця може знищити майже 5% світової економіки і привести до соціального хаосу.

Також вчені заявили, що сьогодні світові все важче справлятися з епідемічними вірусними захворюваннями, такими як лихоманка Ебола, грип і атипова пневмонія. У разі пандемії багато національних систем охорони здоров'я, особливо в бідних країнах, впадуть.


Хіти тижня. Моторошні кадри. Гризла метал і стрибала: В Австралії рибалка зняв напад акули (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 17:00

В Австралії чоловікові вдалося зняти на відео момент нападу акули на рибальське судно. Риба завдовжки в 3,7 метрів кружляла навколо корабля і намагалася вистрибнути з води. Ролик був знятий у затоці Спенсер, передають Патріоти України. На ньому видно, ...

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...