"Помруть мільйони людей": Ванга передбачила країнам Європи великі труднощі

Віщунка Ванга, що передбачила коронавірус, пророкує величезні проблеми для Європи соціального та економічного характеру у двадцятих роках 21-го століття, пов'язані з відтоком населення. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України.

Болгарська провісниця вважала, що в тридцятих роках почнеться підвищуватися рівень Світового океану. Існує загроза того, що великі шматки суші підуть під воду, через що багато держав залишаться без прибережних міст.

А ось в середині 21-го століття почнеться глобальний науковий прорив. В основному він буде у сфері медицини. Не виключено, що лікарі зможуть збільшити тривалість життя людини.

Третя чверть 21 століття буде схожою на початок ХХ століття, так як багато країн підуть по комуністичному шляху розвитку, при цьому не на шкоду, а з помітними поліпшеннями.

Передбачила Ванга і нову хворобу, яка наздожене людство вже в кінці 21-го століття і забере мільйони життів. Крім того, в кінці 21 століття виникнуть величезні труднощі з перенаселенням планети, через що людству не буде вистачати їжі. Багато хто опиниться за межею бідності.

А до кінця 22 століття люди зможуть встановити контакти з позаземними цивілізаціями, а також просунуться в космічних технологіях.

На 85 році життя помер знаменитий український письменник

понеділок, 15 серпень 2022, 18:50

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький". У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, п...

На Одещині врятували закривавлену 5-річну дівчинку, вона повзала рачки (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 18:30

На Одещині у матері відібрали занедбану 5-річну дівчинку, яка лізла вулицею рачки. Два тижні дитина перебувала в лікарні, потім її передали до патронатної родини. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передаю...