
У Забайкальському краї жителі селища Куанда об'їлися м'ясом ведмедя і загриміли в лікарню з отруєнням,, передають Патріоти України.
Подробиці інциденту повідомив уряду регіону в Telegram 3 липня. Відзначається, що за допомогою до лікарів зі скаргою на отруєння звернулося дев'ять осіб, серед них дитина.
Уточнюється, що нездужання росіяни відчули після вживання в їжу м'яса ведмедя.
"За даними медиків, жителі села Куанда вживали в їжу м'ясо ведмедя, пізніше відчули нездужання. 4 липня постраждалих доставлять в Читу, де проведуть обстеження і встановлять точний діагноз", - йдеться в повідомленні.
За даними Держветслужби Забайкалля, зразки м'яса ведмедя відправили на експертизу в Крайову ветеринарну лабораторію для ідентифікації бактерій.
При цьому пропагандистські "РИА Новости" з'ясували, що після "ласування" ведмедем шестеро людей госпіталізували. Ще троє росіян лікуються вдома.
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...