
У селі Якимівка Вінницькій області 43-річна жінка за кермом "ВАЗ" збила місцевого жителя і втекла з місця події. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, передають Патріоти України.
Затримати порушницю вдалося в Київській області. В її крові виявлено 1,8 проміле алкоголю. 3 червня близько 18:00 у поліцію подзвонив чоловік і повідомив, що на дорозі лежить закривавлений чоловік, якого ймовірно збила машина.


Постраждалим виявився 50-річний місцевий житель. Він помер в автомобілів "швидкої". Відомо, що під час затримання за кермом "ВАЗ" був 71-річний чоловік, а в салоні авто знаходилася 43-річна пасажирка. Обидва були в стані алкогольного сп'яніння. За даними поліції, саме жінка причетна до смертельної ДТП.
Під час медичного огляду в крові пенсіонера виявлено 2,8 проміле алкоголю. Поліція встановила, що жінка і її співмешканець приїжджали на дачу. По дорозі додому вона зустріла свого колишнього співмешканця, і між ними виник конфлікт. Після сварки жінка сіла у авто і збила жертву.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...