
На Ізюмському напрямку командири окупаційних підрозділів змушують своїх підлеглих йти в наступ, погрожуючи в'язницею, передають Патріоти України.
Як розповів боєць Легіону Свободи Руслан Андрійко в ефірі інформаційного телемарафону, моральний стан противника надзвичайно пригнічений, вони бояться йти в серйозний наступ, діють невеликими групами.
У той же час було вже кілька критичних днів, коли орків силою вели в атаку: "І вони просто кидали свою техніку, кидали зброю. Це все було з матюками, дуже жорстко їм погрожували кримінальними справами, в'язницею, але моральний стан їх... знаходиться на дуже низькому рівні".
Він додав, що в регіоні б'ються підготовлені російські військові з хорошою технікою. "За нашими даними, тут знаходяться не звичайні їх "бомжі", яких вони зганяють в Україну з усієї Росії, а фахівці з хорошою технікою", - сказав Андрійко.
Він також зазначив, що окупанти намагаються помститися за знищення в Ізюмі їхнього штабу, ліквідацію їхнього керівництва. "Очевидно, як після того, як в Ізюмі був знищений штаб рашистів, були знищені діючі генерали, вони захочуть помститися за це... вже це загострення відчувається", - сказав Андрійко.
Він повідомив, що вчора російські війська вперше скинули на місто Барвінкове касетні бомби, в результаті чого багато цивільних отримали поранення.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...