Витончена "помста": Жінка схудла на 40 кг після пологів і кинула чоловіка, який її образив (фото)

Пак Джі Вон

Жінка з Південної Кореї схудла на 40 кг після пологів і покинула чоловіка, який називав її непривабливою, передають Патріоти України.

Пак Джі Вон народила дитину, після чого у неї з'явилися нездорові звички харчування. Поступово її вага дівчини збільшився вдвічі й перевищила 86 кілограмів.

Протягом 10 місяців молода мати виснажувала себе дієтами й фізичними навантаженнями. Менш ніж за рік їй вдалося скинути 40 кілограмів, але навіть попри це, чоловік все ще не був у захваті. В підсумку вона вирішила піти від нього.

За її словами, після розриву у неї почалося нове життя. Зараз вона веде блог, в якому дає фоловерам поради зі схуднення, ділиться рецептами здорових страв і виховує доньку.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...