"Помстилися за Кузю": ЗСУ ліквідували окупанта, який замучив до смерті кота

В Україні ліквідовано живодера з Архангельської області (РФ) Артем Лаврентьєв, який "прославився" тим, що протягом кількох тижнів жорстоко знущався з кота своєї матері, знімав катування на відео і викладав у мережу. Історія набула резонансу: Лаврентьєв у результаті вирушив у колонію, а закатованій ним до смерті тварині навіть встановили пам'ятник, передають Патріоти України.

З місць не настільки віддалених живодер вирішив вибратися, попросившись повоювати в Україні, а ЗСУ поклали край його нікчемному існуванню. Про ліквідацію живодера-окупанта повідомив блогер Necro Mancer.

"Сєвєродвінський живодер Лаврентьєв Артем Олександрович 1985 р.н. вирішив з колонії поїхати ним побивати "укропів", але ЗСУ помстилися за котика Кузю", – зазначив він.

Журналіст Денис Казанський уточнив, що живодер жорстоко мучив тварину разом зі своєю співмешканкою протягом кількох тижнів. Знущання знімав на відео та публікував у мережі. Зрештою кіт був закатований до смерті. А Лаврентьєва через резонанс, який викликав його злочин, посадили та позбавили батьківських прав.

"С*ка, якого тільки зброду у них немає. Не армія, а збіговисько покидьків всього роду людського", – написав журналіст.Коту Кузі, якого замучив живодер, у Сєвєродвінську встановили пам'ятник.

\Не дивно, що на малій батьківщині жителі зозахисники без особливої скорботи зустріли звістку про ліквідацію Лаврентьєва.

"Прийшла 100% достовірна інформація, через військкомат. Мертвий Артемко Лаврентьєв, живодер. Убив разом із співмешканкою кота своєї матері. 3,5 роки колонії, позбавлення батьківських прав. З колонії напросився на СВО. Зник безвісти влітку, знайдено тільки зараз. У січні-лютому те, що від нього залишилося за кілька місяців непохованим, привезуть його матері до Сєвєродвінська, у закритій труні", – написали у місцевій зоозахисній групі.

При цьому інші росіяни переконані, що людина, яка замучила беззахисну тварину, а потім вирушила вбивати людей в чужу країну, зовсім не заслуговувала на смертьі, адже "спокутувала всі свої гріхи, істинні і уявні, кров'ю".

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...

І де справедливість? Військовослужбовець дістав контузію, відмовився форсувати Дніпро та отримав 5 років позбавлення волі: Як суд мотивував своє рішення

вівторок, 23 квітень 2024, 6:25

Військовослужбовця однієї з бригад морської піхоти днями було засуджено за відмову виконати наказ командира, який полягав у необхідності форсувати річку Дніпро та закріпитися в селі Кринки Херсонської області, передають Патріоти України. Як зазначено у...