Помстилися за погані оцінки: В Африці учні спалили свою школу

Вогнем знищені, зокрема, кабінет директора, шкільна кухня і кімната для персоналу.

Учні спалили школу в південноафриканському місті Дурбан після того, як порахували отримані ними оцінки несправедливими, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Адміністрації довелося викликати пожежників, які впоралися з вогнем. В результаті події ніхто не постраждав, проте сильно постраждало майно. Повідомляється, що вогнем знищені, зокрема, кабінет директора, шкільна кухня і кімната для персоналу.

Представник національного департаменту освіти Квазі Мтхетва закликав учнів не вдаватися до насильства і не намагатися вирішувати проблеми вандалізмом.

Розслідуванням інциденту займається місцева поліція.

Готують танки і артилерію: Розвідка ЗСУ розповіла про небезпечні маневри терористів на Донбасі

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:41

Російські терористи на Донбасі почали в авральному режимі маскувати позиції танків і артилерії, включаючи ракетні системи залпового вогню. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передают...

З архіву ПУ. Українцям розповіли, як не платити за повітря за ціною газу

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:30

Як реально перевіряти і контролювати якість газу. Після старту опалювального сезону, який супроводжувався зростанням тарифів на газ, українці стали скаржитися, що якість блакитного палива різко погіршилась. У соцмережах з'явилося безліч фотографій і ві...