Помстилися за погані оцінки: В Африці учні спалили свою школу

Вогнем знищені, зокрема, кабінет директора, шкільна кухня і кімната для персоналу.

Учні спалили школу в південноафриканському місті Дурбан після того, як порахували отримані ними оцінки несправедливими, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Адміністрації довелося викликати пожежників, які впоралися з вогнем. В результаті події ніхто не постраждав, проте сильно постраждало майно. Повідомляється, що вогнем знищені, зокрема, кабінет директора, шкільна кухня і кімната для персоналу.

Представник національного департаменту освіти Квазі Мтхетва закликав учнів не вдаватися до насильства і не намагатися вирішувати проблеми вандалізмом.

Розслідуванням інциденту займається місцева поліція.

Хіти тижня. Про колишнє життя можна забути? Вчені знайшли незвичайний наслідок COVID-19 у пацієнтів, які перехворіли

п’ятниця, 25 вересень 2020, 3:00

Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України. В ірландській лікарні вивчили історії...

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...