Помилка дорого коштувала: Дівчина заплатила за парковку в Одесі тисячу доларів

Цікавий випадок стався в Одеса. Дівчина, виїхавши на курорт, залишила свою машину на парковці, а коли повернулася за нею, то дізналася, що лічильник накапав їй тисячу доларів за таку послугу. Але діватися було нікуди і вона заплатила гроші, а перед цим зняла відео, яке миттєво розлетілося в мережі, передають Патріоти України.

"Ось, що буває, коли машину залишаєш не на тому місці!",- розповіла блондинка і показала товсту пачку грошей - 26700 гривень, які якраз збиралася віддати за 16-денне зберігання свого авто.

Зокрема, вона сказала, що приїхала в Одеський аеропорт з іншого міста. Коли паркувала машину, був вихідний і навколо нікого не було, тому вона не знала, що вартість одного дня паркування близько 1440 гривень. Дівчина просто сплутала парковку з тією, що навпроти, де тариф-600 гривень на тиждень.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...