Помилка стала фатальною для малюка: Снайпер розповів, чому куля зрикошетила і потрапила в дитину Соболєва

Професійний снайпер розповів, чому кілер, який хотів убити депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, влучив у дитину. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

За словами експерта, вбивця діяв необачно. «Головне питання – відхід. Накриватися картонками на балконі, на відкритому, тим паче, балконі. Навіть з урахуванням пострілу при використанні глушника – це трохи дурнувато», – прокоментував снайпер.

Що стосується попадання у дитину, експерт стверджує, що це питання випадковості. Передбачити траєкторію кулі на 100% неможливо. «Швидше за все, це випадок. Викривлення траєкторії при зустрічі кулі зі склом. Опуклості, як відомо, в будь-якому випадку змінюють траєкторію», – сказав він.

"Якщо ви втомилися від карантину, то поговоріть із військовими": Філатов записав звернення до дніпрян (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 20:28

Багато українців просто забули про те, що таке справжні труднощі і справжня небезпека. Мер Дніпра Борис Філатов емоційно звернувся до "втомлених" від карантину жителів міста. Тим, хто вважає тимчасові обмеження надмірними, він нагадав про реальні пробл...

Несподівано та посеред ночі: МОЗ провів "коронавірусну" спецоперацію в Миколаєві

четвер, 9 квітень 2020, 20:16

Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої об...