
Із цим прапором злісний наркоман погрожував "дійти до Берліна". Про це із посиланням на джерела в поліції повідомляє одеське видання "Думська", зазначають Патріоти України.
44-річний безробітний місцевий житель, якого неодноразово притягували до адміністративної відповідальності, а також до кримінальної за придбання, зберігання або перевезення наркотиків без мети збуту, прийшов до будівлі військкомату із прапором СРСР.
"Прапор вилучили, громадянина опитали та відпустили під особисте зобов'язання. Наразі вирішується питання про внесення до ЄРДР відомостей за ч.1 ст. 436-1 КК України - за публічне використання символіки комуністичного та інших тоталітарних режимів", - повідомило джерело в поліції.
Максимальне покарання за цією статтею — позбавлення волі на строк до п'яти років із конфіскацією майна.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...