
В анексованому Криму люди не можуть потрапити в державні лікарні, оскільки черга триває тижнями, а то й місяцями, передають Патріоти України
Так, один із жителів Сімферополя поскаржився на повне свавілля в 7-ї міській лікарні – там записатися на прийом можна лише в певні дні з 8:00 до 8:30. Найближча дата – через кілька тижнів.
Чоловік також показав журнал своїх дзвінків – отримати відповідь у лікарні він намагався 100 разів, але безуспішно.
Інші користувачі підтримали дискусію, розповівши про особистий досвід лікування. "Запис до терапевта: є через 2 тижні віконце, а потім ще днів через 50 можна буде потрапити до ендокринолога", – написала кримчанка Іра Нешева. "Свавілля повне у всіх лікарнях. Коротше, хоч помирай – а твоя черга ще не підійшла", – додала Юлія Барсукевич.


Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...