
В анексованому Криму люди не можуть потрапити в державні лікарні, оскільки черга триває тижнями, а то й місяцями, передають Патріоти України
Так, один із жителів Сімферополя поскаржився на повне свавілля в 7-ї міській лікарні – там записатися на прийом можна лише в певні дні з 8:00 до 8:30. Найближча дата – через кілька тижнів.
Чоловік також показав журнал своїх дзвінків – отримати відповідь у лікарні він намагався 100 разів, але безуспішно.
Інші користувачі підтримали дискусію, розповівши про особистий досвід лікування. "Запис до терапевта: є через 2 тижні віконце, а потім ще днів через 50 можна буде потрапити до ендокринолога", – написала кримчанка Іра Нешева. "Свавілля повне у всіх лікарнях. Коротше, хоч помирай – а твоя черга ще не підійшла", – додала Юлія Барсукевич.


24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...