"Помирати від болю...": Ветеран АТО розчулила мережу сильним кліпом (відео)

Співачка і ветеран АТО Анастасія Шевченко вразила мережу потужним кліпом. Дівчина, яка виступає під псевдонімом "Стасік", випустила відео на пісню "Ніж", в якому вона розповідає про те, що відчувати біль не соромно і ніхто не повинен приховувати це почуття. Відео опубліковано на офіційному каналі артистки в YouTube, повідомляють Патріоти України.

"Я прийшла сказати, що помирати від болю - не соромно. Відчувати біль, страждати від нього не є ганебним, що ніхто не зобов'язаний приховувати біль. Іноді після сильного болю у особистості стається злам, і з цим можна і потрібно жити", - сказала Шевченко.

"Дуже класний мікс українського етнічного вокалу. Будь ласка, продовжуйте", "Ого-го, оце так! Це ж просто аудіо-візуальна знахідка цього тижня", "Класний кліп! Чекаємо альбом!", "Крута", "Коли бюджетно, але щиро, виходить краще, ніж коли є тільки гора бабла. Від дорогущих кліпів вже нудить. Респект вам і творчих успіхів!", - пишуть в мережі.

Джерело: Обозреватель

Багато вередував: У Росії неадекватна няня жорстоко вбила дитину (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:54

Наголошується, що агресивна жінка змусила дитину з'їсти кашу, в яку було додано 50 грамів солі. Перелякана дитина заплакала та почала відвертатися, але зловмисниця силою заштовхувала йому в рот їжу. Зрештою доза солі виявилася смертельною, малюк втрати...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...