
У Петриківському районі Дніпропетровської області жінка жорстоко вбила свого коханця. Як пише Telegram-канал "Х Дніпро", жінка завдала чоловікові понад 30 ударів ножем і сокирою, передають Патріоти України.
"Все почалося з "битовухи" на тлі алкогольного сп'яніння. 16 річна дочка вбивці чула, як потерпілий кликав на допомогу", – йдеться в повідомленні. Після вбивства жінка "погодувала" тіло чоловіка хлібом і зробила контрольний удар ножем у спину.

У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...