
У Петриківському районі Дніпропетровської області жінка жорстоко вбила свого коханця. Як пише Telegram-канал "Х Дніпро", жінка завдала чоловікові понад 30 ударів ножем і сокирою, передають Патріоти України.
"Все почалося з "битовухи" на тлі алкогольного сп'яніння. 16 річна дочка вбивці чула, як потерпілий кликав на допомогу", – йдеться в повідомленні. Після вбивства жінка "погодувала" тіло чоловіка хлібом і зробила контрольний удар ножем у спину.

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня. Вони борон...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...