Понад чотири роки російського полону: В Україну повернувся ще один політв'язень Кремля

Шаблія заарештували в листопаді 2016 року в Криму у "справі українських диверсантів".

Український політв'язень Гліб Шаблій повернувся з Росії до України. Він чотири роки пробув у в'язниці. Про це у Twitter повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Глава МЗС зазначив, що його супроводжували українські консули. "Вітаю політв'язня Кремля Гліба Шаблія з поверненням до України. Понад чотири роки Кремль незаконно тримав його в окупованому Криму і в Росії, повний строк. Після звільнення українські консули в Новосибірську, Москві та Мінську супроводжували його дводенне повернення із Сибіру", – написав Кулеба.

Шаблія заарештували в листопаді 2016 року в Криму у "справі українських диверсантів". Його звинуватили в тому, що він нібито готував диверсії на "об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова" за завданням Міністерства оборони України.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...