"Поп, конечно же, не умер, а был задушен злобой": Невзоров розповів про таємне життя скандального Чапліна

Скандальний священик РПЦ Всеволод Чаплін, який помер 26 січня прямо після служби, писав неоднозначні літературні твори під псевдонімом Аарон Шмайєр. Про це в своєму Instagram-акаунті заявив російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров. За його словами, священик за свої тексти навіть був удостоєний декількох премій, передають Патріоти України.

Шмайєр, як зазначив Невзоров, – "письменник-фантаст, відомий своїми неймовірними сексуальними фантазіями". "Він писав про себе: "Ось я сюди прийшов, я інтерсексуал, я можу бути і садо, і мазо, і гомо, і гетеро, і педо, і некро". Його герої хтиво приміряють ліфчики і фарбують очі", – розповів публіцист.

Він також з іронією поцікавився: якщо РПЦ вирішить канонізувати церковника, то яке прізвище вони напишуть на його іконі – Чаплін чи Шмайєр? У підписі до відео Невзоров підкреслив, що "поп Чаплін, звичайно ж, не помер, а був задушений злістю". "Це природно, адже він був справжнім, еталонним християнином, і злість була його головною якістю", – написав журналіст.

Україна абсолютно не готова до можливої епідемії коронавірусу: Лікарі заявили про загрозу

понеділок, 17 лютий 2020, 17:29

На сьогоднішній день Україна абсолютно не готова протистояти можливій епідемії коронавірусу. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України. Цивільним захистом населення в Україні займається Державна служба з надзвичайних ситуацій, однак у відомств...

Зголені брови: У світі набирає популярності дивний тренд (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 17:17

У соцмережі TikTok набирає популярність новий тренд - The Fox Eye Challenge (лисячі очі челлендж). Так, дівчата, які хочуть бути схожими на модель Кендалл Дженнер, збривають брови на камеру, передають Патріоти України. Відповідні відео опубліковані на...