"Поп, конечно же, не умер, а был задушен злобой": Невзоров розповів про таємне життя скандального Чапліна

Скандальний священик РПЦ Всеволод Чаплін, який помер 26 січня прямо після служби, писав неоднозначні літературні твори під псевдонімом Аарон Шмайєр. Про це в своєму Instagram-акаунті заявив російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров. За його словами, священик за свої тексти навіть був удостоєний декількох премій, передають Патріоти України.

Шмайєр, як зазначив Невзоров, – "письменник-фантаст, відомий своїми неймовірними сексуальними фантазіями". "Він писав про себе: "Ось я сюди прийшов, я інтерсексуал, я можу бути і садо, і мазо, і гомо, і гетеро, і педо, і некро". Його герої хтиво приміряють ліфчики і фарбують очі", – розповів публіцист.

Він також з іронією поцікавився: якщо РПЦ вирішить канонізувати церковника, то яке прізвище вони напишуть на його іконі – Чаплін чи Шмайєр? У підписі до відео Невзоров підкреслив, що "поп Чаплін, звичайно ж, не помер, а був задушений злістю". "Це природно, адже він був справжнім, еталонним християнином, і злість була його головною якістю", – написав журналіст.

Його знали мільйони: Помер знаменитий французький актор Жан-П'єр Бакрі - зірка фільму "Святковий переполох" (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 10:44

На 70-му році життя помер французький актор та сценарист Жан-П'єр Бакрі. Причиною смерті зірки кіно стало онкологічне захворювання. Про смерть артиста повідомив телеканал BFMTV. Сумну новину підтвердив і його представник Енн Альварес-Корреа, зазначивши...

Хрещення 2021: Коли потрібно святити воду та як це зробити в домашніх умовах

вівторок, 19 січень 2021, 10:28

Хрещення Господнє християни відзначають щорічно 19 січня. Вважається, що в цей день вода має цілющі властивості та дає здоров'я. Тому віряни в цей день завжди набирають освячену воду для домашніх потреб, а також купаються в ополонці, передають Патріоти...