
В Одеській області правоохоронці припинили діяльність злочинної схеми, яку організували директор наукового інституту та керівник дослідного господарства даної установи. Посадовці налагодили схему незаконного збагачення, вони вимагали кошти за передачу в оренду складських приміщень, які перебували на балансі інституту, для ведення різних видів діяльності, повідомляють Патріоти України.

Посадовці вимагали від приватного підприємця 15 тисяч доларів США за передачу в оренду приміщень інституту для їх реконструкції під готель і ведення підприємницької діяльності, йдеться у повідомленні.
"Сьогодні, 30 травня, поліцейські затримали двох посадовців одночасно у момент одержання ними частини неправомірної вигоди. Затримання відбувалося у службових кабінетах керівників. За підписання договору оренди вони одержали 20 тисяч гривень, з яких 15 тисяч гривень отримав керівник інституту Національної академії аграрних наук України, 5 тисяч гривень – директор дослідного господарства цього наукового інституту", - йдеться в повідомленні.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...