Попались: На Одещині на хабарі у $ 15 тис. затримали посадовців вишу

Затримані вимагали від приватного підприємця 15 тисяч доларів США за передачу в оренду приміщень інституту для їх реконструкції під готель.
Фото: ЗМІ

В Одеській області правоохоронці припинили діяльність злочинної схеми, яку організували директор наукового інституту та керівник дослідного господарства даної установи. Посадовці налагодили схему незаконного збагачення, вони вимагали кошти за передачу в оренду складських приміщень, які перебували на балансі інституту, для ведення різних видів діяльності, повідомляють Патріоти України.

Посадовці вимагали від приватного підприємця 15 тисяч доларів США за передачу в оренду приміщень інституту для їх реконструкції під готель і ведення підприємницької діяльності, йдеться у повідомленні.

"Сьогодні, 30 травня, поліцейські затримали двох посадовців одночасно у момент одержання ними частини неправомірної вигоди. Затримання відбувалося у службових кабінетах керівників. За підписання договору оренди вони одержали 20 тисяч гривень, з яких 15 тисяч гривень отримав керівник інституту Національної академії аграрних наук України, 5 тисяч гривень – директор дослідного господарства цього наукового інституту", - йдеться в повідомленні.

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...