Попереду сім років удачі: Названо чотири знаки Зодіаку, життя яких перевернеться в грудні

У найближчі сім років Водоліїв, Тельців, Близнюків і Стрільців очікує переломний момент у долі, передають Патріоти України.

Астролог Василиса Володіна зазначила, що загалом для всіх знаків Зодіаку 2021 рік пройде більш спокійно на відміну від нинішнього. Якщо говорити конкретно про Водоліїв, Тельців, Близнюків і Стрільців, то ключові зміни в їхньому житті будуть спостерігатись в січні-лютому, наприкінці травня і листопада - початку грудня. В цей час і наступні декілька років долею буде надаватися їм більше можливостей, щоб змінити життя.

Однак все одно доведеться докласти особисті зусилля, оскільки нічого не буде даватися просто так. Майбутній рік Металевого Бика - це шанс змінити життя, при цьому не відмовляючись від старого, почати будувати щось нове.

Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...