Попереду великі випробовування: Потужний вітер порвав прапор України на найвищому флагштоку країни (відео)

У Харкові від потужного вітру порвався прапор на найвищому флагштоку країни, який було встановлено до Дня Незалежності у серпні 2021 року. Його замінять - тільки-но дозволять погодні умови, повідомляють Патріоти України з посиланням на комунальне підприємства "Харківзеленбуд".

У п'ятницю, 14 січня під вечір у місті здійнялася хуртовина та шквальний вітер. Сильних поривів не витримала тканина стягу, розірвавшись навпіл.

"На жаль, пориви вітру виявилися набагато сильнішими за очікуване. У зв'язку з цим прапор у найкоротший час буде замінено на новий. І піднятий як тільки дозволять погодні умови", - кажуть у "Харківзеленбуді".

Очевидці у соціальних мережах пишуть, що під час негоди на флагштоку на Сергіївській площі було приспущено прапор, але це його не вберегло.

Фото та відео з порваним стягом публікують харківські Telegram-канали.

Як писав раніше" Апостроф", у другій половині лютого 2022 року в Україні варто приготуватися до завірюх та снігових буранів.


Хіти тижня. У почутті гумору не відмовиш: Назвали рагуля та рагулиху року

вівторок, 25 січень 2022, 1:00

Сніжані Єгоровій варто згадати дитячу приказку "хто як обзивається, той сам так називається"... Рагулихою 2020 року в Україні стала телеведуча Сніжана Єгорова. Про це повідомила авторка проєкту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, передають Патріоти України. ....

"Упродовж лютого ми розширимо програму": Зеленський дозволив пенсіонерам витрачати "ковідну тисячу" на комуналку (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що "ковідною тисячею" можна буде оплачувати комунальні послуги. Втім, зробити це зможуть не усі. Витрачати "ковідну тисячу" на комуналку буде дозволено лише літнім людям, віком від 60 років. . Про це глава держа...