Поповнення в пеклі: Дрон ЗСУ двома бомбами ліквідував БМП російських найманців на Донбасі

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Донбасу, де можна побачити знищення бойової машини російських найманців. У пості не сказано, коли і де було знищено БМП. Відомо, що бойову машину піхоти було знищено снарядами, які на неї скинув безпілотник, зазначають Патріоти України.

Це не перший випадок, коли за допомогою дрону українські військові знищують бойову техніку чи транспорт російських найманців. У серпні 2019 року на Донбас прибуло дві БМП, які вели обстріл позицій ЗСУ. За допомогою дрону вдалося вирахувати їхнє розташування та координати, а вже військові змогли прицільно вдарити та знищити бойові машини. У липні 2021 року ударний дрон, який ЗСУ передали волонтери, зміг знищити двома снарядами ворожу БМП.

Роман Донік повідомив, що цей дрон вже знищив 7 БМП і ворожу військову техніку на Донбасі. БМП – бойова машина піхоти, яку використовують для транспортування особового складу та для вогневої підтримки. Також з машини можна вести вогонь десанту, що дозволяє підвищити захищеністьі мобільність піхоти на полі бою. Можна використовувати БМП і для спільної дії з танками у бою.

''Маскарад'' не спрацював: Бійці батальйону ім. Шейха Мансура упіймали окупанта, який вбрався у жіноче (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 10:23

Добровольці з чеченського батальйону імені Шейха Мансура впіймали чергового російського окупанта. Військовий злочинець країни-агресора РФ намагався щосили стати непоміченим та заразом зігрітися, але в нього нічого не вийшло, передають Патріоти України....

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...