"Попри поважний вік, ще досить активна": Під Києвом живе качка-рекордсменка, якій "125" років (відео)

У Київській області проживає качка Глаша породи Українська сіра чубата, вік якої становить 25 років. У власників качка з’явилася в далекому 1996 році. Про качку-старожилку розповіли в сюжеті ТСН. Там також зазначили, що Глашу вже занесли до Книги рекордів України як рекордсменку-довгожительку, передають Патріоти України.

Для того щоб пересвідчитися, що свійській качці аж 25 років, її оглянув професійний орнітолог. Він же і підтвердив, що Глаша є дійсною рекордсменкою серед качок, які щонайдовше живуть 20 років.

"Їй 25 років. І її стан здоров’я, зовнішній вигляд та всі інші компоненти якраз про це і говорять", – розповів власник птаха Геннадій Тищенко. Попри поважний вік перната ще досить активна. Вона розгулює по подвір'ї приватного будинку, наче поважна пані.

Один качиний рік дорівнює приблизно 5 людським, тому Глаша, умовно, вже є 125-річною бабусею. Качку внесли до Книги рекордів України як рекордсменку-довгожительку.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...