Помер Зіновій Козицький - син очільника Львівської обласної військово-цивільної адміністрації Максима Козицького, передають Патріоти України.
"Відійшов у вічність внаслідок важкої хвороби мій син Зіновій. Він горів життям і мріями, а ми – жили ним! Немає ні слів, ні спокою, лише горе, що розриває серце", – написав очільник Львівської ОВА.
Він повідомив, що 24 липня о 19:00 у львівському Храмі Святої Трійці відбудеться парастас. Похорон Зіновія відбудеться 25 липня о 14:00. Храм Святої Трійці, вул. Тершаковців, 11а.
В Українському католицькому університеті, де Зіновій здобував освіту за програмою "Культурологія", повідомили, що невдовзі після вступу до навчального закладу у юнака виявили онкологічне захворювання.
"Батьки, друзі, медики відчайдушно боролися за життя хлопця. Та на жаль, хвороба перемогла… Попри страшний діагноз, Зіновій боровся до останнього – вчився, проходив лікування, не втрачав віри. Викладачі згадують Зіновія, як світлу та сильну людину, він дуже мужньо переносив страждання", – йдеться в повідомленні УКУ.
Вранці 24 липня 2024 року в Хаджибейському районі Одеси стався інцидент: чоловік кілька сотень метрів провіз співробітника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки на капоті, передають Патріоти України. В ТЦК та СП стверджують, що...
У разі підвищення військового збору до 5%, яке запропонував Кабінет міністрів, кожен українець із мінімальною зарплатою віддаватиме по 400 грн на місяць, а із зарплати у 20 тис. грн стягуватиметься вже по 1 тис. грн. Щоденні платежі становитимуть 13 та...