
Медики Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні із шлунково-кишкового тракту трирічної дівчинки видалили 21 неодимовий магніт. Про це повідомив Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА, передають Патріоти України.
У медзаклад звернулася мати маленької пацієнтки зі скаргами у доньки на кашель та біль в животі. При обстеженні на догоспітальному етапі в шлунково-кишковому тракті маленької пацієнтки було виявлено неодимові магніти.
«Видалення ендоскопічно не було можливе, тому провели оперативне втручання, під час якого видалили 10 магнітів з товщі задньої стінки шлунку і ще 11 з початкового відділу здухвинної кишки. З додаткового анамнезу виявлено, що вони знаходились в ШКТ дитини більше місяця!», - кажуть медики.
Операцію провели без ускладнень. Пацієнтку вже виписали додому.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...