Популярна українська співачка шокувала розповіддю, як отримувала непристойні пропозиції від депутатів та впливових людей

Українська співачка MamaRika зізналась, що свого часу отримувала непристойні пропозиції від впливових людей та депутатів, передають Патріоти України.

За словами артистки, це було на початку музичної кар'єри, коли вона ще виступала під сценічним іменем Еріка. MamaRika хотіли зробити візуально схожою на співачку-зрадницю Ані Лорак, щоб виконавиця грала на концертах у звабливих та відкритих образах.

"У минулому житті, в житті Еріки, - було. Я не погоджувалася. Коли ти продюсерський проєкт, з тебе роблять дєвочку в платтячках… То такі пропозиції іноді виникають. Я пам'ятаю, що з мене хотіли зробити візуалку Ані Лорак, коли вона ще не зійшла з розуму. Багато корпоративів було. У ті часи мені пришили образ тьолочки", - розповіла артистка в інтерв'ю tabloid.

Утім виконавиця зазначила, що хоч вона й мала легковажний вигляд, утім твердий характер. Тож, MamaRika не погоджувалася на такі непристойні пропозиції.

"До мене взагалі нереально було підійти, бо я, може, й мала вигляд ципочки, але яйця в мене були завжди. Вони у мене вивалювалися прямо з-під того, блін, плаття", - додала артистка.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...