Інколи поведінка на співбесіді має більше значення, ніж відповіді. Як правильно поводитися і спілкуватися з рекрутером, щоб вам запропонували роботу пише Work.ua.
1. Прийдіть вчасно
Не варто запізнюватися на співбесіду. Краще прийти раніше і кілька хвилин зачекати. Якщо розумієте, що вже запізнюєтеся чи взагалі не можете прийти на співбесіду, попередьте рекрутера про це. Домовтеся з ним про інший час.
2. Будьте ввічливими
Щоб сформувати гарне враження, будьте ввічливими зі всіма. Привітайтеся з секретарем на ресепшині чи майбутніми колегами, якщо проходитимете повз них.
3. Уникайте зайвої емоційності
Не варто емоційно розповідати про свої переваги майбутньому роботодавцю. Просити його взяти вас на роботу теж не слід. Зайва експресія викличе неприємне враження і сумніви у вашій врівноваженості. Говоріть спокійно, запитуйте про особливості роботи. Тоді дасте зрозуміти, що вам дійсно цікава вакансія.
4. Будьте чесні
Часто на співбесіді кандидати чують незручні запитання. Наприклад, про причини звільнення з попередньої роботи, конфлікти з колегами чи професійні невдачі. Будьте відверті, але і обережні у своїх відповідях. Не говоріть погано про колишнє керівництво. Але намагайтеся якомога чесніше пояснити, чому зараз шукаєте нову роботу.
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов розповів про конфліктну ситуацію, що виникла з журналісткою Яніною Соколовою через ненадання гранту. Ексміністр в соцмережах також оприлюднив скриншоти пере...
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила під вартою керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяну Крупу. Однак розмір грошової застави їй значно зменшили, повідомляють Патріоти України з посил...